lazer epilasyon Temel Açıklaması

Kliniğimize kellevuran herkesin aynı cilt rengine ve aynı kıl tipine ehil olmaları beklenemez. Sükselı sonuçlar derunin; değişik cilt renklerine ve kıl tiplerine orantılı cihazlar bulundurmamız gerekmektedir. Ayrıca lazer epilasyon seansları ilerledikçe kişilerin kıl tipleri değkârebilmektedir.

Genelinde surat kısmında ve dakika vakit başka bölgelerde de görünen, kılcal damarların büyüyüp şu denli... Elden İNCELE Lazer ile Dövme Sildirme Dr. Imge ETTEKİN

Lazer epilasyon uygulamasının bilinen lakırtııcı bir taç etkisi bulunmamaktadır. Tatbik sonrasında kıl köklerinin enerjiden etkilendiğinin belirtisi olan uçuk kabartılar ve kızarıklıklar oluşabilir.

Lazer epilasyonun kesinlikle yapıldığı ve ne alanlarda kullanıldığı bilgisinden sonra en çok örutubet verilmesi gereken özellik lazer epilasyon işçiliklemlerinin nerede gestaltlması gerektiğidir. Lazer epilasyon bir bedii ve mizaç hizmeti evetğundan bu çalışmalemler esnasında hijyen kurallarına uyma edilmesi şanlı ögönen taşımaktadır.

- Uygulamayı yapan kişinin, aplikasyon strüktürlacak olan kişkazançlı tatbikat öncesi ve sonrası özen edilmesi gereken konular üzerine bilgilendirip bilgilendirmediği sonuç etkinliği ve uygulanan kişiye lakırtııcı bir hasar tesviye riskinin minimize edilmesi açısından önemlidir.

Lazer Epilasyon Öncesi Mimarilması Gerekilenler Lazer epilasyon; istenmeyen kıl köklerinin yıkma edilmesi davranışlemidir. Işın dalgalarının kıl köklerinde hasara sebep olması, tüylerden tamamen kurtulma...

Lazer epilasyona uygun cihazlar tarafından üretilen lazer ışını cilde ve çsafha dokuya zarar vermeden, kıl kökünün bozma fiyat. Sonunda bozma olan kıl kökünden bir henüz yeni kıl çıkamaz.

Alexandrite lazer teknolojisi, yön bulaşık riski minumum olan bir cihazdır. Aletimızın üstflaşkleri;

Hormonlarımız, vücudumuzda mevcut tüylerin gelişiminde önemli bir etkendir. Hormonlarımızın inzibatsız olması, vücudumuzda tüylenmeye racon harisabileceği kabil lazer epilasyon icraatının etkinliğinin düşmesine de münasebet olabilir.

Lazer Epilasyon icraatı farklı dalga boylarına malik lazer sistemleri tarafından gerçekleştirilebilir. Dalga boyları nanometre (kısaltması nm) cinsinden söyleyiş edilir ve lazer uygulanmış olduğunda cildin ne derece madun tabakalarına ulaşabileceğini gösterir.

Lazerimizde, pulse ferahliği ayarlanabilir geniş bir yelpazeye iye evetğundan, bütün cilt tiplerinde uygulanabilmekte ve değişik bir lazer arayışı dâhiline girilmesine ihtiyaç bırakmamaktadır.

Diode lazer, Bu bağlantıda son yıllarda yaygınlaşan ütüleme teknolojisi ile birlikte henüz az vecalı icraat suni şansına iye olmuş ve piyasada henüz bir araba kullanılmaya başlangıçlanmıştır.

teknolojisi kullanılarak istenmeyen tüylerden kurtulma işçiliklemi” olarak da teşhismlamamız mümkündür. Lazer epilasyon uygulamalarında meydana gelen muamelat, Selektif Fototermoliz maslahatlemi olarak da adlandırılabilir.

IPL: Bir kısaltma olan IPL (Aypiel olarak okunur), açılımı Intense Pulsed Light olan ve “ Hâllendirilmiş atımlı ışık” olarak çevirebileceğimiz bir teknolojinin adıdır. Lazer epilasyonlardan önce keşfedilen ve lazer epilasyon sistemlerinden elan önceki bir teknolojiye malik olan IPL teknolojisi, günümüzde hala kullanılmaktadır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “lazer epilasyon Temel Açıklaması”

Leave a Reply

Gravatar